Cart

Marki

logo-q-glass

Q-Glass

Dział firmy zajmujący się handlem szkłem płaskim. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą na szkło prosimy o zapoznanie się z naszym asortymentem. Prosimy o kontakt. Z przyjemnością dopasujemy się do Państwa wymagań i przedstawimy korzystne warunki.

logo2

Q-Chem

Komórka zajmująca się sprzedażą uszczelniaczy do szyb zespolonych, ceru, olejów do rozkroju szkła oraz innych materiałów chemicznych używanych w przemyśle przetwarzania szkła. Prosimy o zapoznanie się z ofertą oraz kontakt. Z chęcią pomożemy Państwu w doborze odpowiednich materiałów.

logo-q-tech

Q-Tech

Prężnie rozwijający się departament obrotu maszynami do obróbki szkła. Jesteśmy oficjalnym dealerem w Polsce takich firm jak Bavelloni czy NorthGlass. W swojej ofercie posiadamy zarówno maszyny nowe jak i używane. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio.

logo

Q-Lam

Obszar naszej działalności zajmujący się dystrybucją materiałów przeznaczonych do laminowania szkła. W ofercie mamy folię EVA zarówno bezbarwną jak i kolorową, worli i węże silikonowe, taśmy do laminowania oraz wszelkie inne niezbędne akcesoria. Prowadzimy również projekt budowy własnego pieca.